www.fotoaura.com | Apie mus
62
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-62,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.1,vertical_menu_enabled, vertical_menu_width_290,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive
 

Apie mus

Mes – FOTOAURA. Greta ir Aurimas. Jauni ir energingi. Mums abiems labai patinka kava, fotografija ir žmonės. Visada malonu susitikti prie kavos puodelio ir pasikalbėti įdomiomis temomis. Viena iš jų – fotografija. Mūsų fotografija yra tai, kas mes esame. Jei ji gerėja, tuomet gerėjame ir mes. Visi sutikti žmonės, visos padarytos fotosesijos yra didžiulė mūsų gyvenimo dalis. Mes ne šiaip fotografuojame. Mums tikrai rūpi įamžinti spalvingą Jūsų vestuvių pasaulį, kad jis ir po daugelio metų primintų pačią nuostabiausią dieną Jūsų gyvenime. Mūsų užfiksuotos akimirkos – Jūsų nepaprastos istorijos fragmentai. Istorijos, kuri yra unikali, kurią Jūs kuriate ir kursite ne vienerius metus. Papasakokite savo istoriją, o mes pasistengsime ją perteikti nuotraukose.

Labas. Čia aš. Aurimas. Fotografuoju ir kolekcionuoju akimirkas, darau tai ne tik fotoaparatu. Esu mylimas vyras ir tėtis, sūnus ir brolis. Turiu vadybos ir verslo administravimo bakalauro kvalifikacinį laipsnį. Aukščiausia vieta, į kurią yra tekę įlipti savomis kojomis, tai 2500 metrų kalnas. Kartą Švedijoje ragavau kraujo pudingą. Esu gavęs gėlių iš moters ir man tai patiko. Moku iškepti obuolių pyragą.

Sveiki. Aš esu Greta. Dažnai mėgstu pajuokauti – visi žmonės kaip žmonės, bet kodėl aš tokia šauni? Gal todėl, kad išbandžiau visas vaivorykštės spalvas savo plaukuose, vis dar tikiu Kalėdų seneliu, krykštauju pamačiusi daiktus, kurie skirti vaikams iki dvylikos metų? Jei jau kalbu rimtai, tai galiu pasakyti – todėl, kad aš turiu FOTOGRAFIJĄ. Čia aš atrandu naują pasaulį, naujus žmones. Galiu prisipažinti, kad joje vis dar nutinka daug pirmų kartų. Ten sustoja laikas, neegzistuoja nuovargis, lieka tik malonumas ir džiaugsmo ašaros akyse.